KONST / Litografier / Litografi 7843511
nr 784 3511
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Litografi, Lena Cronqvist (f. 1938), signerad, 34/175, motivets mått: 29x19
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:55:07
19/10 17:24:41
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist